Oğlak Burcu (3-9 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Ekim 2022

Oğlak Burcu (3-9 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya yurtdışı bağlantılı konularda telefon görüşmeleri yaparak başlıyorsunuz. Yoğun ve bol konuşmalı bir hafta olabilir. Kendinizi zorlayacağınız ve yoracağınız bir hafta yaşayabilirsiniz fakat vücut direncinizi kaybetmemek için sağlığınızı ihmal etmeyin annem. Kariyer hayatınızda patronunuzdan alacağınız destekle yeni bir projenin sorumluluğunu alabilirsiniz. Ailenizden birinin küçük bir operasyon geçirme durumu söz konusu olabilir. Yeni girişimler yapmak için sizin için oldukça doğru bir zaman bunu değerlendirin derim.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.