Oğlak Burcu (29 Mayıs -4 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

27 Mayıs 2023

Oğlak Burcu (29 Mayıs -4 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya başlarken yaratıcı yönünüz, hobileriniz, çocuklarınız, romantik ilişkileriniz gündeminizi oluşturacak. Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkararak kendinizi keşfedebilirsiniz. Yaşamdan keyif alacağınız bir hafta geçirirken insanların eleştirilerine kulak asmayacaksınız. Çocuklarınızla vakit geçirmek kendinizi ifade etmenizi kolaylaştırabilir. Bireysel olarak vaktinizi değerlendireceğiniz hobilere yönelebilirsiniz. İlişkilerinizde uyumu ve etkili iletişimi tercih edebilirsiniz. Söylemlerinizin çoğu olmasını istedikleriniz olabilir. Hissettiklerinizi yazmanız daha kolay anlaşılmanızı sağlayabilir. Hiç denemediğiniz hobiler ilginizi çekebilir. Beklemediğiniz anda ilişkinizi sonlandırabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.