Oğlak Burcu (28 Şubat 2022 – 6 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Mart 2022

Oğlak Burcu (28 Şubat 2022 – 6 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Oğlaklar;
Bu hafta kendiniz ile alakalı konularda değişime ve dönüşüme açık olmalısınız. Kendinizi göstermek, haz duyduğunuz konularda mücadele etme dürtüsünde bulunabilirsiniz. Özellikle çocuklarınız ile alakalı konularda enerji harcama, flörtleriniz ile enerji harcama ayrıca kendinizi bazı konularda değiştirmek isteyebilirsiniz. Fiziksel görüntünüzü, saçınızı, başınızı değiştirebilirsiniz. Maddi anlamda kalıcı durumlar söz konusu olabilir, gündeminize gelebilir. Çocuklarınızla küçük seyahatler ya da yakın akraba ziyareti gerçekleştirebilirsiniz. Bu hafta özellikle iletişim bol, seyahatler bol. Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay’ın etkisi ile beraber kardeşleriniz ile alakalı konularda şifalanma etkisi yaşayabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.