Oğlak Burcu 28 Ocak – 3 Şubat 2019

28 Ocak 2019

Oğlak Burcu 28 Ocak – 3 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar,

Bu haftanın en keyif alacağınız alanı para, anlaşmalar, değerleriniz olacak. Para kazanabileceğiniz yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Para ile ilgili tüm konularda iletişime geçebilir, kendinizi iyi ifade edebilirsiniz. Kendinize verdiğiniz değeri karşı taraftan görmüyorsanız bunu çok net bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Aileyle ilgili konularda agresifçe tutumlar sergileyebilir, sesinizi yükseltebilir, patlamalar yaşayabilirsiniz. Ailevi konularda sonradan pişman olmamak adına bu haftayı sakin geçirmekte fayda var. Bu durum oturduğunuz ev ile de ilgili olabilir, evle ilgili bir şeylere kızıp bir anda kararlar almak size sonradan pahalıya mal olabilir.

İç dünyanızla ilgili konularda şanslı olduğunuz, herhangi bir sanatsal aktiviteyle ilgileniyorsanız bir anda ilham gelebilecek bir haftanın içindesiniz. Bu süreci biraz daha yalnız geçirmek ilerdeki projeler için bilgi biriktirmek ileride size çok başarılı sonuçlar verebilir. Kendi iç dünyanız her zaman size çok kıymetli bilgiler verecektir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için iletişim konularına biraz daha ağırlık vermek, duyurular yapmak size destek verebilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.