Oğlak Burcu (28 Mart 2022 – 03 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

27 Mart 2022

Oğlak Burcu (28 Mart 2022 – 03 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

OĞLAK

Haftanın ilk günü maddi konular ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kalıcı bir maddi gelir kaynağı elde edebilirsiniz. Salı günü gelecek hayallerinizi gerçekleştirmek için kadersel destekler bulabilirsiniz. Cuma günü civarında ailenizde önemli yenilikler yaşanabilir. Yeni bir eve taşınabilirsiniz. Cumartesi günü ebeveynlerinizin bazı tavırları sizi kırabilir. Pazar günü aileniz ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Yeni ev arayışında olabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.