Oğlak Burcu (28 Kasım-4 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

26 Kasım 2022

Oğlak Burcu (28 Kasım-4 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

Çalışma arkadaşlarınız, rutin işleriniz, uyku düzeniniz, öz değerleriniz, para konuları bu haftanın gündemleri arasında olacak. Çalışma hayatında pratik ve sabırlı davranışlarınız maddesel getiri olarak size geri dönecek. Bütçenizi planlayacak, almak istediğiniz şeyleri bir sıraya koyacaksınız. Fikirlerinizi çalışma ortamınızda paylaşmak istemeyebilirsiniz. İş yaşamınız hareketlenebilir buna karşılık siz kendinizle olmak isteyebilirsiniz. Sıkı çalışmanız ve sezgilerinizi kullanmanız sayesinde finansal başarı elde edeceksiniz. Doğru yatırımlar yapacak, paranızı dengeli harcayacaksınız. Kardeşlerinizin her zaman sorumluluğunu hissetmek sizi yorabilir. Sevdiklerinize karşı çok verici olacağınız zamanlar olacak. Ebeveynlerinizle birlikte iken kendinizi rahat ve güvende hissedeceksiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.