Oğlak Burcu (27 Mart – 2 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

25 Mart 2023

Oğlak Burcu (27 Mart – 2 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Eviniz, aileniz, güvende olma ihtiyacınız, ikili ilişkileriniz ile başlayacak bir hafta sizi bekliyor olacak. Ailenizle ilgili konularda şanslı olacaksınız. Rahatlıkla kendiniz olacağınız mekanlar da olmak isteyeceksiniz. Kalabalık ortamlarda bulunmak istemeyebilirsiniz. İlişkilerinizde kendinizi ifade etmek için çaba sarf edeceksiniz. Kararlı tutumunuz kazanmanıza yardımcı olacaktır. Anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz. Yaşamdan keyif alacak, denemediğiniz aktivitelere katılacaksınız. Tarzınız olmayan kişilerle flört edebilirsiniz. Hamile olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Birlikteliğinizde beğenilmek isteyeceksiniz. Romantik ilişkilerinizde cesaretli davranacaksınız. Sosyal ilişkilerinizdeki iletişim becerinizi ikili ilişkilerinizde de kullanacaksınız.  Çok seçici davranmanız yalnız kalmanıza neden olabilir.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.