Oğlak Burcu (27 Kasım -3 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

25 Kasım 2023

Oğlak Burcu (27 Kasım -3 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Dış görünümünüz, motivasyonlarınız, hayat amacınız ve insanlar üzerinde bıraktığınız etkinin önemli olduğu bir hafta olacak. İhtiyaç hissettiğinizde ailenizden yardım istemelisiniz. Duygusal açıdan iyi hissetmek istiyorsanız iç çatışmanızı sonlandırmanız gerekecek. Zihniniz dağılabilir, düşüncelerinizi açıklamakta zorluk yaşayabilirsiniz. İmzalamanız gereken evraklar varsa dikkatli davranın. Kariyer alanında başarı sağlamak isteyeceksiniz, evinizi ihmal edebilirsiniz. İşiniz ve aileniz arasında mekik dokuyabilirsiniz. Güvendiğiniz ve tanıdığınız insanlara karşı sıcak davranacaksınız. Genel anlamda ciddi ve soğuk duruşunuz ile mesafeli olacaksınız. Stratejik düşünecek, hayat amacınızı gözden geçireceksiniz. Kendinizi ve isteklerinizi yakın çevrenize anlatmak isteyebilirsiniz. İletişim kurarken sözlerinize dikkat etmek, ölçülü davranmaktan sıkılabilirsiniz. Kendinizi biraz zorlarsanız kariyer alanında şans sizinle olacak. Enerjinizi doğru kullanırsanız emeklerinizin karşılığınız alabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.