Oğlak Burcu (27 Haziran – 3 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

26 Haziran 2022

Oğlak Burcu (27 Haziran – 3 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta günlük işlerinizi hızlıca ayarlayarak ailenizle güzel vakitler geçireceksiniz. Ailenizin istekleri karşısında maddi olarak yatırımlar yapabilir, kalıcı işlere imza atabilirsiniz. Patronunuzla aynı dili konuşmakta zorlanabilirsiniz ama aile içindeki başarı haberleri keyfinizi yerine getirebilir. Ebeveynlerinizle ilgili yaşanabilecek sağlık problemleri kısa sürede aşılarak size ileriye dönük bir önlem almanız gerektiğini gösterebilir. Ailenizle yaşayacağınız bazı gergin dakikalar sonunda sinirleriniz bozulabilir fakat kendiniz sıkmayın annem her şey geçer. İş hayatınızda yapacağınız zorlu anlaşmalar gelecek güzel günlerin kapısını aralayabilir.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.