Oğlak Burcu (26 Haziran-2 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

24 Haziran 2023

Oğlak Burcu (26 Haziran-2 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu ikili ilişleriniz ve ortaklı işleriniz oluşturacak. Çalışma arkadaşlarınızla iletişim konularında zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Sevginizi ifade etme şekliniz farklı olabilir. Enerjinizi doğru yönlendirmeniz gerekebilir. Partnerinizi korumacı davranabilirsiniz. Sevginizi ifade etmek isteyebilirsiniz. Eşinizle kısa yolculuklar planlayabilirsiniz. İlişkinizi önemseyeceğiniz, duygusal olarak hassas olacağınız bir hafta olabilir. Aklınızdan geçenleri ifade etmeniz iyi olabilir. İlişkilerinizde aşırı duyarlı olabilirsiniz, sevdiğiniz kişinin düşünceleri önceliğiniz olabilir. Yaratıcılık konusunda sınır tanımayabilir, ilişkinizi monotonluktan kurtarabilirsiniz. Hayattan keyif almak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla vakit geçirebilir, ilişkinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Kontrolcü tavrınız özel ilişkilerinizde zorlanmanıza neden olabilir.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.