Oğlak Burcu (25 Eylül -1 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

23 Eylül 2023

Oğlak Burcu (25 Eylül -1 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Hobileriniz, romantik ilişkileriniz, kendinizi ifade şekliniz, çocuklarınız haftanın konusunu oluşturacak. Aşk hayatınız renklenebilir. Farklı ilgi alanlarına, hobilere yönelebilirsiniz.  Çocuklarınıza kendi kurallarınızı dayatabilirsiniz. Eğlenceli ve farklı ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. İlişkilerinizdeki gelgitlerden yorulabilirsiniz. Sevilmek ve önemsenmek isteyeceğiniz bu süreçte hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Beklenmedik hamilelik haberleri alabilirsiniz. Riskli yatırımlardan uzak durmalısınız. Orijinal beceriler edinebilirsiniz. Farklılıklar içinde kendinizi göstermeyi başaracaksınız. Çocuklarla ve sanatsal projelerde çalışıyorsanız adınızı duyurabilirsiniz. Bireyselliğinizi daha çok yaşamak isteyeceksiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.