Oğlak Burcu (24 Ocak 2022 – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

23 Ocak 2022

Oğlak Burcu (24 Ocak 2022 – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, Hafta başından itibaren enerjinizin yükseldiği bir sürece giriyorsunuz. Amaçlarınız için önemli adımlar atabilir, emek harcayabilirsiniz. Bu süreçte kendinizi daha agresif hissedebilir, daha hızlı hareket edebilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle kendinizi açıklamakta zorluk yaşayabilirsiniz. Bu dönemde kendiniz ile ilgili kararlar almaya da meyilli olabilirsiniz. Cumartesi günü sağlığınıza dikkat! Özellikle cilt sorunları yaşayabilirsiniz. Pazar günü itibariyle kendinizi çok daha güzel ve değerli hissetmeye başlayabilirsiniz. Bir süredir yaşadığınız sorunların artık sonuna geldiniz rahat bir nefes alabilirsiniz. Aynı gün ise biraz para kaybetme ihtimaline dikkat edin. Bugün spekülatif yatırımlar, şans oyunları konusunda dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.