Oğlak Burcu (24-30 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

22 Nisan 2023

Oğlak Burcu (24-30 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

İkili ilişkileriniz, ortaklı işleriniz, vermek istediğiniz kalıcı kararlarınız ile geçecek bir hafta olacak. İlişkilerinizde duygularınızı yazarak ifade edebilirsiniz. Duygularınızı ifadede cesur olacaksınız. Partnerinizden yeni bilgiler öğrenecek, kendinizi geliştireceksiniz. Eğlenmek, hayattan keyif almak isteyeceksiniz. İletişim kurarken hassas davranacaksınız. Ortaklı işlerinizde ve romantik ilişkilerinizde kendinizi göstereceksiniz. Özgür davranmak ihtiyacınız olacak. Sanatsal konularda yaratıcılığınızı gösterebilirsiniz. İşlerinizi yaparken keyif alacaksınız. Evinizde vakit geçirmek ve ait hissetmek için özverili davranacaksınız. Evcil hayvan alabilirsiniz. Partnerinizle aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.