Oğlak Burcu (23-29 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

21 Ocak 2023

Oğlak Burcu (23-29 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Kişisel değerleriniz, maddi ve manevi kaynaklarınız, para kazanma ve harcama tarzınızla geçecek bir hafta olacak. Finansal anlamda şanslı olacağınız, olumlu gelişmeler yaşayacağınız ve kaynaklarınızı paylaşacağınız bir hafta yaşayacaksınız. Arkadaşlarınızla paylaşımda bulunacaksınız. Güvende hissetmek adına maddi kazanç sağlamak sizin için önemli olacaktır. Ailenizin maddi ve manevi desteğini alacaksınız. Evinize sevdiğiniz insanları davet edecek, kalabalık sofralarda sohbet emekten keyif alacaksınız. Sosyal ortamlarda iletişim halinde popüler olacaksınız. Yakın çevrenizden biri ile flört etmeye başlayabilirsiniz. İletişim kurmaktan, konuşmaktan ve yazmaktan keyif alacaksınız. İletişimin konusunda güçlü olmanıza rağmen kendinizi bir yere ait hissetme konusunda zorlanma yaşayabilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarırsanız maddi kazanımlar konusunda çok zorlanmazsınız.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.