Oğlak Burcu 22 – 28 Nisan 2019

22 Nisan 2019

Oğlak Burcu 22 – 28 Nisan 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar,

Ay’ın haritanızda etkisine bakacak olursak bilinçaltınız, gizli hastalıklar, gizli düşmanlar, hastaneler, rüyalar imajınız, fiziksel özellikleriniz ve para konuları gündemde olabilir.

Güneş Uranüs kavuşumu ise haritanızın aşk, flört, cinsellik, çocuk, hobi, yaratıcılık alanında gerçekleşeceği için, bu konularla ile ilgili konularda ani beklenmedik gelişmeler, yapısal değişiklikler, fırsatlar gündeminize gelebilir. Bir anda aşık olabilirsiniz, hobilerinizden para kazanabilirsiniz, çocuk sahibi olmak isterseniz de şanslı bir dönemdesiniz.

Mars Neptün karesi sağlık, evcil hayvanlar, günlük rutin işler, yanınızda çalışan insanlar, kardeşler, kuzenler, eğitim, yakın çevre, trafik ve iletişim alanlarında etkili olacak. Dolayısıyla bu alanlar hayal kırıklıklarına, yanlış anlaşılmalara açık olduğu için özellikle sağlıkla ilgili konularda doktorunuzun teşhisinden çok emin değilseniz konunun başka uzmanlarından destek almak daha iyi olabilir. Trafikte dalgınlık sebebiyle kaza yapabilirsiniz, operasyonlar gündeme gelebilir. Evcil hayvanlarınız evi terk etmek isteyebilirler, sahip çıkın.

Aile, ebeveynler ve oturduğunuz evle ilgili konularda yaralarınız varsa şifalanabilirsiniz, yaralarınızı sarabilirsiniz. Evde tadilat yapmak, aile büyüklerinin sağlık problemleriyle uğraşmak gibi konular da sizi meşgul edebilirler.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.