Oğlak Burcu (22-28 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

20 Mayıs 2023

Oğlak Burcu (22-28 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Günlük işleriniz, çalışma arkadaşlarınız, başkalarının imkanlarını kullanabilme ile geçebilecek bir hafta sizi bekliyor olacak. Yüksek standartlarınızla büyük işlere imza atabilirsiniz. Yapabileceklerinizin farkında olmanız ilerlemenizi kolaylaştıracaktır. Yaratıcı yönünüzü kullanır ve hırsınızı kontrol edebilirseniz aksaklıkların önüne geçebilirsiniz. Aile içindeki ilişkilerinizde duygusal güvenlik ihtiyacınızı karşılamanız iyi hissettirebilir. Aniden aşık olabilirsiniz ya da partnerinizden evlilik teklifi alabilirsiniz. Beklenmeyen hamilelik söz konusu olabilir. Sevginizi ve sevincinizi göstermekten kaçınmamalısınız. Hayatınızın kontrolünü elinizde tutmanız için gerçek potansiyelinizi ortaya çıkarmanız gerekebilir. Siz değişirken yakın çevreniz size uyum sağlamakta zorluk yaşayabilir. Başarı için hazırlık aşaması gerektiğini ve iletişimin önemini hatırlamanız gerekebilir.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.