Oğlak Burcu (22-28 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Ağustos 2022

Oğlak Burcu (22-28 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya eğitim hayatınızda yeni başlangıçlar yapmaya karar vererek başlıyorsunuz. Kendinize en çok kendiniz engel oluyorsunuz. Zihninizi başarabilecekleriniz konusunda ikna etmenizi tavsiye ederim annem. Başlayacağınız yeni eğitimde detaycı davranıp yeni şeyler öğrenmeye odaklandığınızda çalışmanın verdiği huzur sizi motive edecek. Sizinle yakınlık kuran insanların sizden borç istemesi söz konusu olabilir. Bu hafta ailenizle geçireceğiniz vakitler size keyif verebilir. Kariyer hayatınızda yeni ticari anlaşmalar yapabilirsiniz. Partnerinizle aranızda yeni kararlar alabilirsiniz ve sürpriz bir taşınma kararı alabilirsiniz. Hareket berekettir tabii ama bu hafta oradan oraya koştururken sağlığınızı ihmal etmeyin annem. Haftanın sonuna doğru kazancınızı artırmak için attığınız adımlarda otoriteden destek aldığınızı göreceksiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.