Oğlak Burcu (21 Şubat 2022 – 27 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Şubat 2022

Oğlak Burcu (21 Şubat 2022 – 27 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak,

Hafta başı ve hafta sonu sakin ve dingin olacak gibi gözüküyor. Hafta ortası hareketli ve oradan oraya koşturmacalı geçebilir. Çarşamba günü enerjinizi eğitimlere verebilirsiniz ertesi gün de bu aldığınız eğitimlerden keyif alabilirsiniz ya da ufak seyahatler gündeme gelebilir. Perşembe günü aileniz ile birlikte maddi durumlarınızı konuşup, şifalandırabilirsiniz. Cuma günü ise hobilerinize para harcayabilirsiniz, borsa gibi spekülatif konular daha fazla gündeminizde olabilir.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.