Oğlak Burcu (21-27 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

19 Kasım 2022

Oğlak Burcu (21-27 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Size yarar sağlayacağını düşündüğünüz eğitimlere katılacaksınız. İnsanlara yardımcı olduğunuz zaman başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Evinizle ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Biraz izole olmak isteyebilirsiniz. Size yarar sağlayacağını düşündüğünüz eğitimlere katılacaksınız. Değişime açıksınız. Arkadaşlarınızla iletişimde dinleyen taraf siz olacaksınız.  Geri planda olmak isteyeceksiniz. Gizemli insanlarla birlikte olmak ilginizi çekecek. Hayal kurabilirsiniz, rüyalarınız haberci olabilir dikkate alın. İnsanlara yardımcı olduğunuz zaman başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Aile içindeki problemlere çözüm üreteceksiniz. Evinizle ilgili estetik düzenlemeler yapabilirsiniz. Ebeveynlerinizle zaman geçirip onlarla ilgileneceksiniz. Eğitim ve iletişim konuları hafta ortası durağanlaşabilir.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.