Oğlak Burcu (2022 Yıllık Burç Yorumu)

31 Aralık 2021

Oğlak Burcu (2022 Yıllık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Oğlak;

Ay Düğümleri sizin flört, hobiler, çocuklar, yaratım, sosyal çevre alanlarınızı etkilemeye başlayacak. Nisan ayında gerçekleşecek olan Jüpiter Neptün kavuşumu sizin evraklar, imzalar, seyahatler, eğitimler, akrabalar konularınız ile alakalı olayları gündeme getirecek. Ardından gelecek olan tutulma flört konularınız, çocuklarla alakalı konular ve yaratıcılık, hobi konularınız ile bağlantılı olaylar oluşabilir. Jüpiter’in Koç burcuna geçmesi ile beraber ev, yuva, toprak konularınız ile alakalı konularda iş yükü artımı gerçekleşebilir. Mayıs ayında gerçekleşecek tutulma sosyal çevreniz, arkadaşlıklarınız ile alakalı konuları önünüze düşürecek. Jüpiter’in Koç burcunda oluşacak Retro hareketi yuvanızda ve ailenizde kontrolsüz olayları gündeme getirebilir. Temmuz ayında Uranüs ve Kuzey ay düğümünün kavuşumu çocuklar konusunda, flört ve hobiler konusunda beklenmedik önemli olaylara sebebiyet vermesi ardından tutulma ile beraber sosyal çevreniz ile alakalı konularda gelişmeler yaşanabilir. Jüpiter’in Retro halinde Balık burcuna geçmesi ile beraber eğitim, evrak, yakın çevre komşular gibi konularınız gündeme gelebilir. Kasım ayında oluşacak tutulma aşk, flörtler ve çocuklar ile alakalı konuları tekrar gündeme getirip ardından Jüpiter Retro’sunun bitişi ile yuvanız, aileniz ile alakalı konularda olumlu gelişmeler yaşanması muhtemeldir.

Oğlak Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.