Oğlak Burcu (20-26 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

18 Mart 2023

Oğlak Burcu (20-26 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu eviniz, aileniz, duygusal güvenlik ihtiyacınız oluşturacak. Sözel olarak kendinizi geliştirmek ve yakın çevrenizle iletişim kurmak isteyeceksiniz. Kendi farkındalığınızı geliştirecek, fikirlerinizi ustalıkla ifade edebileceksiniz. Eviniz ve ailenizle ilgili işlerinizi halletmeye zaman ayıracaksınız. Ailenizle zaman geçirirken kendinizi enerjik ve mutlu hissedeceksiniz. Evinizi yenilemek isteyebilirsiniz. Maddi gelirinizi arttırmak için teknolojiden faydalanacaksınız. Maddi anlamda güvende hissetmek isteyeceksiniz. İlişkilerinizde duygusal beklentileriniz fazla olacak ve güven duymadığınızda uzaklaşmak isteyeceksiniz. Partnerinize sinirlendiğinizi belli etmek istemeyeceksiniz. Evinizde huzurlu olmak için, kendi iç dünyanızda rahat olmalısınız. Ev almayı düşünebilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.