Oğlak Burcu (2-8 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

30 Eylül 2023

Oğlak Burcu (2-8 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Farklı kültürler ve insanlar, dünya görüşünüz, yaşam felsefeniz ve uzak seyahatleriniz haftanın konularını oluşturacak. Kendinizi geliştireceğiniz ortamlarda bulunmak isteyeceksiniz. Zaman zaman işinize gelen sözleri duyabilir, eleştirilere kulağınızı tıkayabilirsiniz. Ticaret yapıyorsanız dikkatli davranın. Yakın çevre ilişkilerinizde yanlış anlamalar yaşayabilirsiniz. Farklı kültürdeki insanlar içerisinde düşüncelerinizi saklamak isteyebilirsiniz. Dış görünümünüzde değişiklik yapabilirsiniz. Fikir alış verişinden korkmayın. Kariyerinizi şekillendirmek için çalışma ve gayretle hareket etme zamanı olabilir. Uluslararası çalışmalara katılabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.