Oğlak Burcu (19-25 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

17 Aralık 2022

Oğlak Burcu (19-25 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

Bu haftayı farkındalıklarınız, motivasyonlarınız, eylemleriniz, eviniz, ailenizle ilgilenerek geçireceksiniz. Ailenizde uyum ve aitlik hissini yaşamak isteyeceksiniz. Mücadelenizi günlük iş hayatınızda verecek ve kendinizi güvende hissedeceksiniz. Entelektüel birikiminizi estetik ve sakin bir tavırla ortaya koyacaksınız. Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilir ve fark yaratabilirsiniz. Ailenizden destek görebilir ev almak için girişimde bulunabilirsiniz. Güvendiğiniz insanlarla bir araya gelebilir yeni projeler geliştirebilirsiniz. Başarılarınızla başkalarının ilgisini çekeceksiniz. Kendinize dönük, bireysel yaşamak istemeniz ailenizle ters düşmenize neden olabilir. Flört etmek isteyecek ancak, bağlanmak istemeyeceksiniz. Yaratıcı yeteneğinizi estetik alanlarda kullanabilirsiniz. Düşüncelerinizi ifade ederken hayal gücünüzü de kullanacaksınız.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.