Oğlak Burcu (18 Nisan 2022 – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

17 Nisan 2022

Oğlak Burcu (18 Nisan 2022 – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Oğlak

Haftanın ilk günü aileniz ile bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle ebeveynlerinizin manipülasyonlarını fark etmeniz bazı krizlere yol açabilir. Aynı gün kalbi boş olanlar yeni bir aşka yelken açabilir. Çarşamba günü itibariyle ise aşk hayatınıza odaklanabilirsiniz. Bol bol flörtleştiğiniz, keyifli bir döneme başlayabilirsiniz. Pazar günü para kayıpları yaşayabilirsiniz. Yatırım kararı almak için çok da uygun bir zaman değil.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.