Oğlak Burcu (18 – 24 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

16 Temmuz 2022

Oğlak Burcu (18 – 24 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta patronunuzdan gelecek bir terfi ya da teklif bütün dengeniz değişebilir. Kardeşleriniz veya kuzenleriniz sizi hayal kırıklığına uğratacak bir şeyler yapabilirler. Doğru ortaklıklar ve ilişkilerle gelirinizde artık yaşayabilirsiniz. İş hayatınızdaki yoğunluk sizi biraz baskı altında bırakabilir. Ticaretle uğraşıyorsanız kredi çekmeden önce iki kere düşünün derim annem. Ailenizle geçireceğiniz samimi vakitler sizi iyi hissettirirken gücünüzün farkına varmanızı sağlayabilir. Ev içinde ufak tefek harcamalar yapabilirsiniz ve evinizde sağladığınız bu düzen size huzuru getirebilir.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.