Oğlak Burcu 18 – 24 Şubat 2019

18 Şubat 2019

Oğlak Burcu 18 – 24 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar,

19 Şubat tarihinde gerçekleşecek olan Başak burcundaki dolunay sizin yurtdışı konuları, akademik konular, yabancı insanlarla olan ilişkiler, yurtdışı seyahatler, eğitimler konuları temsil eden 9. Evinizde gerçekleşecek. Bu konularla ilgili olarak artık emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz. Beklediğiniz vize işlemleri varsa gerçekleşebilir. Akademik konularla ilgili olarak emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz.

Ailevi konular, oturduğunuz ev, anne baba ile ilgili konularda onlara şifa olurken kendinizi kurban gibi hissedebilirsiniz.

İmajınız, sağlığınız ve motivasyonlarınızla ilgili olarak sorumluluklarınızı alabilirsiniz bunu yaparken de kadın figürlerinin desteğini alabilirsiniz. Hayatınız büyük dönüşüm içinde artık ya tamam ya devam modundasınız.

Kendi yaratıcılığını artık sosyal medya, yayınlama, basma konularından yana daha desteklenici bir süreçtesiniz. Konuşmalarınızla insanları etkileyebilirsiniz. Her türlü iletişim faaliyetlerinden yana tatmin olabileceğiniz bir sürecin içerisindesiniz.

Aşk konularından yana mücadeleli bir sürecin içerisindesiniz, kardeşlerle iletişim problemlerine dikkat.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.