Oğlak Burcu (18-24 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

16 Eylül 2023

Oğlak Burcu (18-24 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu farklı kültürler, seyahatler, yaşam felsefenizi yenilemek, akademik hayatınız oluşturacak. Farklı fikirlerden etkilenebilir, kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Tartışmalar içine girmekten kaçınmanız iyi olacaktır. Potansiyelinizi daha iyi gösterebilmek adına farklı yollar deneyebilirsiniz. İstediğinizi yapacak gücünüz olduğunun sizde farkındasınız. Birlikte çalıştığınız insanlarla ilişkileriniz iyi olacak. Kariyerinizi şekillendirirken estetik bakış açısını kullanabilirsiniz. Amaçladığınız başarıya ulaşmak isterken, insanların bakış açısını önemseyebilirsiniz. Başarı elde edeceğinizi bildiğiniz işlerde mücadele etmekten çekinmeyeceksiniz. Paylaşımlı kazançlar konusunda bilgi sahibi olmak isteyeceksiniz. Kontrol edemediğiniz durumlarda kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Ailenize destek olabilirsiniz. Kariyerinizde fırsatları beklemek yerine atılım yapmanız gerekebilir. İşiniz ve eviniz arasında dengeyi sağlamakta zorluk çekmeyeceksiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.