Oğlak Burcu (17-23 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

15 Nisan 2023

Oğlak Burcu (17-23 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Kendinizi yaptıklarınız ile ifade edebilmeniz, yaratıcı yönünüz, romantik ilişkileriniz, çocuklarınız, hobileriniz ile geçireceğiniz bir hafta olacak. Neşeli ve sosyal olacak ve hayattan zevk almak isteyeceksiniz. Sanatsal yönünüzü ortaya çıkaracaksınız. Sevdiğiniz kişiye sürprizler hazırlayabilirsiniz. Çocuklarınızla vakit geçirecek ancak kuralları ihlal etmeyeceksiniz. Bilgi ve birikiminizi kullanırsanız, maddi anlamda kazancınız artacaktır. Harcama konusundaki dengeleri kaçırmamalısınız. Maddiyatla ilgili değer sorgulaması yapabilirsiniz. Partnerinizle ya da çocuklarınızla yapacağınız organizasyonlarda aksamalar olabilir. Kendinize boş zaman yaratmak isterken yarım kalan işlerinizi tamamlamak durumunda kalabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.