Oğlak Burcu (16 Mayıs – 22 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

15 Mayıs 2022

Oğlak Burcu (16 Mayıs – 22 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Oğlak

Haftanın ilk günü civarında arkadaş çevrenizde önemli değişimler yaşanabilir. Hayallerinizi ve hedeflerinizi değiştirebilirsiniz. Çarşamba günü yakın çevrenizde hareketli gündemler olabilir. İstediğiniz bir eğitimi alabilirsiniz. Perşembe günü kendinizi oldukça güçlü hissedebilirsiniz. Cuma günü ailenizden güzel haberler alabilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle odağınız sağlığınız ve yaşam tarzınızda olacaktır.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.