Oğlak Burcu (16-22 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ocak 2023

Oğlak Burcu (16-22 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Fiziki görünümünüz, motivasyonlarınız, amaçlarınız, değerleriniz bu hafta sizi meşgul edecek konular olacak. Sağduyu gösteremeyebilirsiniz. Motive olduğunuz alanlar da isteksizlik yaşayabilirsiniz. Hafta sonuna geldiğinizde bu etkilerin geçtiğini göreceksiniz. Liderlik vasıflarınızı gösterebileceğiniz, kendinize güveninizin tam olacağı bir hafta olacak. İnsanlar tarzınıza hayran olabilir. Manipülasyon yapabilirsiniz, insanlar sizden çekinebilir. Başkalarının üzerinde etki bırakmak isteyeceksiniz. Teknolojiye ilginiz artacak, popüler olan şeyleri takip edeceksiniz. Başkalarının imkanlarını arttırma konusunda etkili olabilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü kullanarak farklı fikirler ortaya çıkaracaksınız.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.