Oğlak Burcu (16-22 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ekim 2023

Oğlak Burcu (16-22 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu statünüz, kariyeriniz, yaşam hedefiniz, başarılarınız oluşturacak. Mesleğinizde başarınızın sırrı işleri üstlenmeniz olabilir. İnsanlarla iletişiminizde alçakgönüllü yaklaşımınız takdir toplayacak. Üstünlük taslamayacaksınız. Mesleki açıdan çalışmalarınızı yalnız yürütmek isteyebilirsiniz. İstediklerinizi yapabilmek için dengeli hareket etmeniz gerekecek. Yaptıklarınızla takdir görmek isteyeceksiniz. Kariyerinizde olabilecek değişimlere ayak uydurmanız gerekebilir. Aradığınız aşkı yurtdışında bulabilirsiniz. Farklı kültürdeki insanlarla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Sanatsal konularla uğraşıyorsanız yurtdışına açılabilirsiniz. Kalabalıklar içinde seçici olacaksınız. Girdiğiniz ortamlarda değişik fikirler ilginizi çekecek. Kafanız belli bir konuya takılıp kalabilir. Arkadaş gruplarınızda iletişimi aksatmamalısınız.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.