Oğlak Burcu (15-21 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ocak 2024

Oğlak Burcu (15-21 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Dış görünümünüz, motivasyonunuz, hayat amacınız bu haftanın gündemini oluşturacak. Ailenize karşı duygularınızı ifade etmelisiniz. Biraz yalnız kalmak ihtiyacı hissedebilirsiniz. İç sesinizi dinlemek isteyeceksiniz. Yanlış anlaşılmalardan korktuğunuz için kendinizi ortaya koymak istemeyeceksiniz. Motivasyonunuzu arttırmak istiyorsanız yazarak içinizi dökün. Düşüncelerinizi ifade etmekte esnek davranamayabilirsiniz.  Kısa yolculuklar gündeminizde ise aksamalar yaşayabilirsiniz. Fiziksel enerjiniz yüksek olacak, beğenilmek ve takdir edilmek hoşunuza gidecek. Kendi kurallarınızla hareket edeceksiniz. Yeteneklerinizi keşfetmek için zihninizdeki karmaşıklığı çözmeniz gerekecek.  Kontrolün sizde olmasını isteyeceksiniz. Hayatınızı yeni baştan kurma, dış görünümünüzü değiştirme konularında bir değişim sizi bekliyor. Yeni fikirlerle kazancınızı arttıracaksınız. Finansal konular gündeminizin en önemli konusu olacak. Kendinize ve paraya verdiğiniz değerin anlamını yeniden oluşturabilirsiniz. Değer vermediğiniz her şeyi hayatınızdan çıkaracaksınız.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.