Oğlak Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

14 Şubat 2022

Oğlak Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak,

Haftaya çocuklarınız ile alakalı konularda dönüşmek isteyerek başlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu hobileriniz ve flört konularınız da olabilir. Ardından zihniniz daha çok maddi kazanım yollarınız ile alakalı çalışmaya başlayacak. Dolunay’ın etkisi ile maddi anlamda olayların sonlanması, düzenlenmesi yaşanabilir. Beklediğiniz bir miras ya da para varsa o elinize ulaşabilir. Aynı gün kendi öz değerinizi fark etmek için çalışmalara ve hareket halinde olmaya başlayabilirsiniz. Ardından çocuklarınız ile birlikte seyahatler gerçekleştirmek ya da partneriniz ile birlikte seyahatler gerçekleştirmek için fırsatlar karşınıza çıkabilir. Hafta sonuna doğru algınız daha çok iletişim, evraklar, medya, kardeşleriniz ve kısa seyahatler olabilir.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.