Oğlak Burcu (14 Mart 2022 – 20 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

13 Mart 2022

Oğlak Burcu (14 Mart 2022 – 20 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Oğlaklar;

Hafta başında eski bir arkadaşınızla karşılaşabilirsiniz, kardeşleriniz sayesinde networkler geliştirebilirsiniz, ardından çocuklarınız ile birlikte seyahate çıkmak isteyebilirsiniz bununla alakalı fırsatlar doğabilir. Hafta ortası ise irade gösterirseniz aileniz size maddi destek olarak sizi şifalandırabilir, kardeşleriniz sayesinde değişip dönüşebilirsiniz. Hatta iletişiminizdeki problemleri halletmek isteyebilirsiniz, derin bir şekilde eğitim ve araştırma konuları ile uğraşabilirsiniz. Hafta sonu ise çocuklarınıza veya hobilerinize aniden para harcama durumu meydana gelebilir. Pazar günü ise algınız aile ve yuva konularına yönelebilir.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.