Oğlak Burcu (14-20 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

12 Kasım 2022

Oğlak Burcu (14-20 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Arkadaşlarınızla yeni ve orijinal fikirler paylaşabilirsiniz. Yarım kalmış işlerinizi bitirebilirsiniz. Gruplar içinde önemsenmek isteyebilirsiniz. Sezgileriniz güçlü olabilir ve onaylanma ihtiyacı hissedebilirsiniz.  Karşı cinsten arkadaşlarınızdan ya da akrabalarınızdan destek görebilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla iletişim kurarken eleştirilere açık olmamanız engel oluşturabilir. Çok çalışmanız fiziksel zorlanmanıza neden olabilir. Hayatı ve sevgiyi derinlemesine keşfetmek isteyebilirsiniz. Başka insanların derdini dinleyip yardımcı olabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.