Oğlak Burcu (14-20 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

12 Ağustos 2023

Oğlak Burcu (14-20 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Ortaklaşa kazanımlarınız, hobileriniz, keyif aldığınız işleriniz, romantik ilişkileriniz haftanın konularını oluşturacak. Ailenizin desteğini alabileceksiniz. Ailenizle ve ebeveynlerinizle sorunlarınızı halledebilirsiniz. Yeteneklerinizin fark edilmesini isteyeceksiniz. Ani kararlarla ilişkilerinize yön vermeye çalışmak hata yapmanıza neden olabilir. Ortaklaşa kararlar almanız gereken bir zaman diliminde bireysel hareketlerden kaçınmanınız gerekecektir. Sıra dışı hobiler ya da farklı eğitimler ilginizi çekebilir. Yeni tanıştığınız insanlarla zaman geçirebilirsiniz. Farklı fikirlerdeki insanlar ilginizi çekebilir. Yıldırım aşkına tutulabilirsiniz. Kontrolü elinizde tutma isteğinizi bastırmanız gerekecek. İşinize verdiğiniz önemi ailenize de göstereceksiniz. Bu hafta dengeleri sağlamak konusunda ustaca hareket edebilirsiniz. Kendinizi iyi hissedeceğiniz yer eviniz olacak. Başarılarınızın keyfini ailenizle çıkarabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.