Oğlak Burcu 14 – 20 Ocak 2019

14 Ocak 2019

Oğlak Burcu 14 – 20 Ocak 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar,

Bu haftanın öncelikli konusu aile, oturduğunuz ev, aşk, flört, çocuk, hobiler, yaratıcılık, cinsellik, sağlık, evcil hayvanlar, ofis arkadaşlar, günlük rutin işler, eş, ortaklı işler, davalar ve açık düşmanlar olabilir.

Hafta boyunca aile, oturduğunuz ev, ebeveynleriniz konularında oldukça enerjinizi harcayabileceğiniz çok hareketli bir sürecin içinde olabilirsiniz. Bunu yaparken farkında olmadan onlara destek olabilirsiniz. Bazı ilişki problemlerinizi haberci rüyalarınızla çözebilirsiniz.

Bu hafta kendinizi iletişim konularında çok güçlü hissedebilirsiniz, insanlar üzerinde iz bırakabilirsiniz, bunu da daha çok yakın çevre, kardeşler, eğitim konularından yana başarabilirsiniz.

Ailevi konularda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir, özellikle oturduğunuz ev ile ilgili tadilat konularına dikkat etmekte fayda var. Bir anda imajınızı değiştirmek isteyebilirsiniz, estetik operasyonlar gündeme gelebilir. Fakat bu yaptırdığınız operasyonlardan sonra pişman olma riskiniz de mevcut.

Bu hafta boyunca kendinizle vakit geçirmek, kendi değerinizin, bilinçaltınızın, gizli kalmış yeteneklerinizin çıkması için fayda sağlayabilir. Korkularınızı keşfedip, bunların üzerine giderseniz ikili ilişkilerde yaşadığınız problemlerin nedenlerini de keşfetmiş olabilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”75″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”65″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.