Oğlak Burcu (12 Eylül – 18 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Eylül 2022

Oğlak Burcu (12 Eylül – 18 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta yurtdışındaki bir tanıdığınızdan haber alabilirsiniz ve bu haber sizi çok mutlu edebilir. Evle ilgili günlük işlerinizde biraz enerjiniz düşebilir ve amaaan sonra yaparım diyerek ertelemeyi seçebilirsiniz. Eğer eğitim hayatınız devam ediyorsa bazı değişiklikler yapmayı düşünebilirsiniz. Acaba şu bölüme mi geçsem yoksa şu okula başvuru mu yapsam diyebilirsiniz. Hafta sonu ailenizle vakit geçirmek size iyi gelebilir. Ailenizle yapacağınız sohbetlerden keyif alabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.