Oğlak Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Nisan 2022

Oğlak Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Oğlak

Haftanın ilk günü itibariyle bol bol flört edebilirsiniz. Ayrıca kendinize yeni bir hobi bulabilirsiniz. Salı günü hayalini kurduğunuz arabayı alabilirsiniz. Ayrıca eğitimler konusunda da çok şanslısınız. Çarşamba ailenizden maddi destek görebilirsiniz. Para konularında derin bir nefes alabilirsiniz. Cuma günü itibariyle trafikte dikkatli olmanız gerekiyor. Ayrıca yakın çevrenizde hararetli tartışmalar yaşanabilir. Cumartesi günü kariyerinizde önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Terfi alabilirsiniz. Yeni bir iş teklifi gündeme gelebilir.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.