Oğlak Burcu (11 – 17 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Temmuz 2022

Oğlak Burcu (11 – 17 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta yeni bir ben yaratmak istiyorum motivasyonuyla yola çıkabilirsiniz. Bazı davalarınızdan alacağınız sonuçlar biraz keyfinizi kaçırabilir fakat ailenize yaslanmak, onlarla vakit geçirmek bu süreçte size oldukça iyi gelecektir. Günlük işlerinizi yoluna sokmak ve rutin haline getirmek sizi rahatlatırken hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak bir gelir elde edebilirsiniz. Yatağınıza yatmış mışıl mışıl uyurken bir anda aklınıza gelecek parlak fikirlerle uyanabilirsiniz. Kardeşlerinizi ihmal ettiyseniz bu hafta onlarla vakit geçirerek gönüllerini alabilirsiniz. Bu hafta kuracağınız tüm ilişkilerde olumlu açılar var. Bu ilişkileri kalıcı hale getirerek bir anlaşma veya ortaklık yapmadan önce iyice düşünün derim annem.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.