Oğlak Burcu (11-17 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

9 Eylül 2023

Oğlak Burcu (11-17 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündemini  yaratıcı yönünüz, hobileriniz, çocuklarınız ve romantik ilişkileriniz oluşturacak. Hiç beklemediğiniz bir anda tarzınız dışındaki birine aşık olabilirsiniz. Kurallara uymak istemeyeceksiniz. Yeni yerler keşfetmek isterken ayrıntılar gözünüzden kaçmayacak. Eğitim konularınız ve akademik çalışmalarınız varsa yeteneğinizle ön plana çıkabilirsiniz. Çocuklarınızın eğitimi ile ilgili konularda gelişmeler ya da yenilikler olabilir. Farklı hobiler edinebilirsiniz. Romantik ilişkilerinizde dominant davranabilirsiniz. Kıskanç ve kontrolcü davranmanız ilişkinizi zorlayabilir. Alacak ve borçlarınızla ilgili gelişmeleri takip etmeniz gereken bir süreç olabilir. Sanatsal yeteneklerinizi geliştirmek için yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.