Oğlak Burcu (10-16 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

8 Nisan 2023

Oğlak Burcu (10-16 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Çalışma ortamınız ve iş arkadaşlarınız, rutin işleriniz ve çalışma şekliniz ile uğraşacağınız bir hafta olacak. Çalışma ortamınızda giyiminiz ile göz dolduracaksınız. İş arkadaşlarınızla uyumlu ve yardımlaşmaya dayalı bir şekilde işlerinizi yürüteceksiniz. Tatlıyı biraz abartabilirsiniz. Maddi imkanlarınızı fazlalaştırmak için idealist bir şekilde çalışacaksınız. Fazla mesainizin getirileri sizi memnun edecektir. Elinizdekilerin kıymetini bileceksiniz. Kendinizi göstereceğiniz yer eviniz olacak. Aileniz destekçiniz olacaktır. Ailenizle beraber iş yapmak gibi bir fikriniz var ise uygulamaya koyabilirsiniz. Kazancınız iyi olacaktır. İşinizle ilgili yapmak istediklerinizi uygulamaya koyarken zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Ne yapmak istediğinizi ifade etmekte sıkıntı yaşayabilirsiniz. Sorumluluğu üstlenme konusunda risk almanız gerekiyorsa alacaksınız.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.