Oğlak Burcu 1 – 7 Nisan 2019

1 Nisan 2019

Oğlak Burcu 1 – 7 Nisan 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar,

5 Nisan tarihindeki Koç burcundaki Yeni ay 4. Evinizde gerçekleşecek ve aile, ev, yaşadığınız alan, ebeveynleriniz gündeme gelebilir. Bu konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Aşkla ilgili konularda ani beklenmedik sürprizler kapıda. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız şanslı bir dönemdesiniz. Eşle ilgili konularda önemli ancak güzel kararlar verebilirsiniz.

Kariyer konularında adınızı daha fazlasıyla duyurabilirsiniz, iş sebebiyle seyahatler gündeminizde olabilir. İletişim, anlaşma, reklam konularından yana yaptığınız yatırımlar sayesinde gelirinizi arttırabilirsiniz.

Ofis arkadaşlarınızın yerine biraz daha siz çalışmak zorunda kalabilirsiniz ancak bu sizi yıldıracak değil aksine gücünüzü arttıracak, imajınızı daha iyi yerlere getirecek olaylara sebebiyet verebilir. Evcil hayvanınız varsa enerjinizin bir kısmını onların işlerini halletmek için kullanabilirsiniz.

Sağlıkla ilgili konularda da hareketlenmeler var ancak bunlar çok önemli konular değil, mesela uzun zamandır ertelediğiniz diş ya da göz hekiminizi ziyarete gidebilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”75″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.