Oğlak Burcu (1-7 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

29 Nisan 2023

Oğlak Burcu (1-7 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya rutin işleriniz, çalışma şekliniz, hobileriniz, romantik ilişkileriniz ile başlayacaksınız. Maddi açıdan güçlü görünmek isteyebilirsiniz. Performansınızı arttırmak için çaba harcayacaksınız. Boş vakitlerinizi eğlenerek geçirmek isteyeceksiniz. Hobilerinizle ilgilenecek, çocuklarınızla keyifli zaman geçireceksiniz. İşinizi yaparken ayrıntıcı olacaksınız. Rutin işlerinizde dengeli davranacaksınız. Doğada ailenizle birlikte olma ihtiyacı hissedebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla iletişimde her söylenene inanabilirsiniz. Yanlış anlaşılmamak adına çok konuşmak istemeyebilirsiniz. Eşinize olan sevginizi göstereceksiniz. Duygusal paylaşımlar önemli olacak. Romantik planlar yapabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.