Oğlak Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

8 Mayıs 2022

Oğlak Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Oğlak

Haftanın ilk günü itibariyle eski, kronik hastalıklarınız tekrarlayabilir. Ayrıca çalışma arkadaşlarınız ile aranızda bazı iletişim sorunları yaşanabilir. Çarşamba günü ailenizi büyütebileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Taşınma kararı alabilirsiniz. Cuma günü aşk hayatınızda güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Aşık olabilirsiniz! Pazar günü çocuğunuz var ise onun için fazlaca masraf yapabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.