Oğlak Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

4 Nisan 2022

Oğlak Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Oğlak

Salı günü maddi konularda bazı kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. Gelmesini beklediğiniz ödemeleri alamayabilirsiniz. Perşembe günü ise ailenizden maddi destek alabilirsiniz. Parasal mevzularda sizi rahatlatabilirler. Cuma günü bir mülk edinmek için harekete geçebilirsiniz. Ev alma kararı alabilirsiniz. Aynı gün aşk hayatınızda güzel gelişmeler sizi mutlu edebilir. Evli olanlar ise çocuk haberi ile sevinebilir. Pazar günü ebeveynleriniz ile sürtüşmeler yaşayabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.