Oğlak Burcu 04 – 10 Şubat 2019

4 Şubat 2019

Oğlak Burcu 04 – 10 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar,

5 Şubat Kova burcundaki Yeniay sizin 2. Evinizde gerçekleşecek. Maddi kaynaklarınızla ilgili konularda yeni gelişmeler ve fırsatlar yaşayabilirsiniz. Bir süredir maddi konulardaki dönüşümlerin artık iyi yönde size yansıyabileceği bir sürece giriyorsunuz. Bunu yaparken kendi içinizdeki yaratıcılığı ortaya koymak size fayda sağlayabilir, korkularınızdan arındıkça maddi gelirinizde artış olabilir.

Kendinizi daha güzel ve çekici hissedebileceğiniz, insanların üzerinde etki bırakabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bekarsanız beklenmedik bir şekilde yeni aşklar gündeme gelebilir. Bir ilişkiniz varsa da ilişkideki problemler ortadan kalkabilir.

Ailevi konularda maddi kaynaklı olarak beklenmedik gelişmeler, fırsatlar yakalayabilirsiniz. Evinizle ilgili konularda taşınmalar, yer değişiklikleri gündeme gelebilir.

İletişim konularında biraz kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Yaptığınız işle ilgili reklam pazarlama gibi anlaşmalar yapacaksanız konuyu netleştirmek de fayda var bu konularda daha sonradan pişmanlıklar yaşanabilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.