Oğlak Burcu (02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Mayıs 2022

Oğlak Burcu (02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Oğlak

Haftanın ilk günü itibariyle evinizde daha huzurlu vakit geçirebilirsiniz. Aileniz ile aranızda var olan sorunlar çözülebilir. Çarşamba günü yeni tanıştığınız biri ile flört etmeye başlayabilirsiniz. Yakın çevreniz vasıtası ile aşık olabilirsiniz. Perşembe günü ise evli olanlar bebek haberi alabilir. Olmayanlar ise ilk görüşte aşka hazır olsunlar 🙂 Cuma günü ev içindeki sorumluluklarınızı düzenleyebilirsiniz. Ailenizden bu konuda destek alabilirsiniz. Cumartesi günü ise partnerinizden sizi memnun edecek bir hediye alabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.