OĞLAK (Aralık 2023 Aylık Burç Yorumları)

29 Kasım 2023

OĞLAK (Aralık 2023 Aylık Burç Yorumları)

İçinize dönmek yerine isteklerinize ulaşmak için mücadele etmeyi seçin. Fırsatları yaratacak olan sizsiniz. Tek düze bir yaşamdan kurtulursanız enerjiniz yerine gelecektir. Sizi üzen ve sıkan konuları geride bırakarak yolunuza devam etme zamanı olacak. Hissettiklerinizi özgürce ifade ederseniz hak ettiğiniz şeylere daha kolay ulaşırsınız. Yalnız olduğunuz hissini bir kenara bırakmalısınız. İkili ve ortaklı ilişkilerinizde denge kurmanız gerekebilir. Duygusal açıdan zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Aldığınız fazla sorumluluk sizi yorabilir. Güçlü görünmek zorunda değilsiniz, sizin de bir kalbiniz var üzüldüğünüzü dile getirmeniz gerekecek. İlişkinizle ilgili karar almak durumunda olabilirsiniz, gizli saklı işlerden uzak durun. Sizi yoran ve geriye çeken konuları sonlandırabilirsiniz. Ortaklı işlerinizde her şeyi üstlenerek, kontrol etmekten vazgeçin.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.