OĞLAK (Aralık 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Aralık 2022

OĞLAK (Aralık 2022 Aylık Burç Yorumları)

Motivasyon kaynağınız çalışmak olacaktır. Kendinize ait yeni bir düzen kuracaksınız. Çalışma koşullarınızı, sisteminizi düzenleyeceksiniz. Koşulları kendinize göre ayarlamanız aile içinde zorlanmanıza neden olabilir. Yaşam kalitenizi arttırmak isteyeceksiniz. Finansal anlamda sorumluluk üstleneceksiniz. Çalışma arkadaşlarınızla çatışmalarınız var ise çözüm için iletişim kurabileceğiniz zaman dilimi içinde olacaksınız. İş yerinizi değiştirmek istiyorsanız bununla ilgili bir karar vereceksiniz. Elinizdeki işleri tamamlamak için uygun zamanlarda olacaksınız. Evcil hayvan sahiplenmek isteyebilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.